ANNA WÓJTOWICZ  


           Pedagog ,tancerka i choreograf . Przez 8 lat była tancerką Formacji Latynoamerykańskiej CMG z Radomia. Wraz z zespołem zdobyła czterokrotnie tytuł Mistrza Polski Formacji Tanecznych i trzykrotnie Wicemistrza Polski. Wielokrotne uczestnictwo w Mistrzostwach Europy i Świata zaowocowało zdobyciem 4 miejsca na Mistrzostwach Europy i 5 miejsca na Mistrzostwach Świata.  
            Ukończyła studium taneczne o specjalności: taniec towarzyski w Lublinie. Przez kilka lat współpracowała z P. Piotrem Galińskim prowadząc Zespół Tańca Towarzyskiego "Kamion Dance" z Warszawy - wielokrotnych Mistrzów Polski i "Brawko" z Błonia - II Wice Mistrzów Polski. Ukończyła studium tańca współczesnego w Warszawie. Przez 1,5 roku była tancerką teatru tańca "Art" z Warszawy. Była trenerem i choreografem młodzieżowej grupy tańca nowoczesnego "Brawo". Uwielbia czysty jazz i formy mu pochodne (latin jazz, brodway jazz, modern jazz).    

KARINA BAWOR 

          Ukończyła studia podyplomowe o kierunku artystyczne formy aktywności ruchowej- taniec oraz kierunek wychowanie fizyczne na AWF w Katowicach, instruktor fitness i pływania. Z zamiłowania nauczyciel tańca oraz wychowania fizycznego. Wieloletnie i różnorodne doświadczenie taneczne zdobywała w: Społecznym Ognisku Baletowym w Częstochowie, Zespole Tanecznym SPLOT w Częstochowie, Studiu Tańca Współczesnego i Baletu ARABESKA w Katowicach oraz w grupie JAMMIN SQUAD w Katowicach,obecnie tańczy w teatrze tańca B.SIDES DANCE COMPANY prowadzonego przez Pawła Michno. Doświadczenie pedagogiczne zdobywała przez kilka lat jako nauczyciel tańca w pracowni choreograficznej w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Regularnie zdobywa nowe doświadczenia taneczne poprzez liczne szkolenia i warsztaty: Międzynarodowe Warsztaty Tańca Jazzowego w Kielcach, Europejskie Spotkania Taneczne w Warszawie, Dancemania w Warszawie itd. Wraz z zespołami zdobywała wysokie miejsce na zawodach i konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Laureatka nagrody GRAND PRIX na Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych w Piotrkowie Trybunalskim w kategorii solo.

KATARZYNA KALATA 

             Tancerka, pedagog, choreograf. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat w Dziecięcej Rewii Akcent. Następnie tancerka Zespołu Tanecznego KONTRA, gdzie pod okiem wyszkolonej kadry choreografów uczyła się wielu technik takich jak: taniec klasyczny, jazz, modern jazz, hip-hop, dancehall, cheerleading. Uczestniczyła w wielu festiwalach tanecznych na terenie kraju jak i poza np.: Berlin, Ryga, Lwów. Od wielu lat uczestniczy w międzynarodowych warsztatach tanecznych w całej Polsce.  
              Ukończyła studia pedagogiczne o specjalizacji: Pedagogika Społeczna i Terapia Pedagogiczna Również jest absolwentką Warszawskiej uczelni im. Marii Grzegorzewskiej o kierunku : Kształcenie Muzyczno-Ruchowe. Absolwentka 2-letniego studium tanecznego o specjalizacji jazz. Ukończyła wiele dodatkowych szkoleń z zakresu tańca jazzowego, klasycznego jak i cheerleadingu. Jest twórcą spektakli oraz musicalów tanecznych. Premiera pierwszego autorskiego spektaklu pt: „ Baśń o Śpiącej Królewnie w XXI wieku”, odbyła się w 2014 roku. Natomiast w czerwcu 2015 roku odbyła się kolejna premiera spektaklu pt: „Lustro”.
free website
built with
kopage