ARTE KIDS 3 - GRUPA POCZĄTKUJĄCA 6 lat

TRENER: ANNA WÓJTOWICZ
ŚRODA I PIĄTEK  16.30-17.30 SP 344 HOL GŁÓWNY  pocz. 26.09.2018 
LUB 
PIĄTEK 18.00-19.00 HALA BOS  ZAPISY

Miejsce zajęć - Szkoła Podstawowa Nr 344, ul. Erazma z Zakroczymia 15
Zaplecze zespołu Arte Kids II

ARTE KIDS 2 - grupa 7 - 9 lat

 TRENER : ANNA WÓJTOWICZ

Miejsce zajęć - BIAŁOŁĘCKI OŚRODEK SPORTU UL. ŚWIATOWIDA 56 

Zaplecze Zespołu Arte Kids I 
Grafik zajęć na rok szkolny 2018/2019
PONIEDZIAŁEK 
17.30-18.30 hala BOS ul. Światowida 56
ŚRODA 
18.00-19.30  hala BOS ul. Światowida 56 
OSIĄGNIĘCIA :
IV miejsce Mistrzostw Polski SHOW DANCE 2017
II miejsce Przeglądu Tanecznego WILANÓW 2018 


 

ARTE KIDS 2 - grupa 8 - 10 lat


Trener:   ANNA WÓJTOWICZ 
Miejsce zajęć: Hala Białołęckiego Ośrodka Sportu, ul. Światowida 56

Wyróżnienie na XXI Wawerskim Przeglądzie Zespołów Tanecznych 2017
Wyróżnienie na Mazowieckim Przeglądzie Wilanów 2017
WYRÓŻNIENIE  SPECJALNE  WAWERSKIEGO PRZEGLĄDU TANECZNEGO 2018 

Grafik zajęć na rok szkolny 2018/2019( grafik może ulec zmianie )
PONIEDZIAŁEK 
17.30-18.30 hala Białołęckiego Ośrodka Sportu ul. Światowida 56 
ŚRODA 
18.00-19.30 hala Białołęckiego Ośrodka Sportu ul. Światowida 56 


ARTE KIDS I obecnie ARTE JUNIOR   - grupa zaawansowana, o przyjęciu do zespołu decyduje nauczyciel tańca po lekcji próbnej, wiek 8 - 11 LAT

Trener:  KATARZYNA KALATA 
Miejsce zajęć: Hala Białołęckiego Ośrodka Sportu, ul. Światowida 56
OSIĄGNIECIA : 
2014 
I miejsce Mistrzostw Polski KIELCE 2014 formacje jazz dance do lat 7 
I miejsce Mistrzostw  Świata MIKOŁAJKI 2014 formacje Jazz Dance do lat 7 
I miejsce Mistrzostw Polski SIEDLCE 2014 formacja modern do lat 7 
III miejsce  Mistrzostw Świata MIKOŁAJKI  2014 formacje modern do lat 7 
2016
I Miejsce na Międzynarodowym Turnieju Tańca "Time For Dance" Legionowo 2016 formacje do 7 lat
III miejsce Mazowieckiego Przeglądu Tanecznego Wilanów 2016 do lat 11 
II miejsce Przeglądu Tańca na Woli 2016 
2017
Wyróżnienie Mazowieckiego Przeglądu WILANÓW 2017 DO LAT 11 
I miejsce  Przegladu tańca Nowoczesnego WAWER 2017 do lat 10 
I miejsce Bemowskie Dni Tańca 2017 DO LAT 11
2018
III miejsce TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO NOWY DWÓR MAZOWIECKI 2018 
III miejsce Przegladu tańca Nowoczesnego WAWER 2017 do lat 10 
I miejsce Przeglądu Tańca na Woli 2018 
II miejsce Przegladu Młodych Talentów 2018
 
 W grupie tańczą: 
Wicemistrzynie Świata Modern Dance - Duety 2014,
Mistrzynie Polski Modern Dance - Duety 2014
Wicemistrzyni Polski Balet Solistki 2014
Brązowa Medalistka Mistrzostw Polski Jazz Dance Solistki 2014
Zdobywczyni 7 miejsca Mistrzostw Świata 2014  solo jazz dance do lat 7
Wyróżniona  tancerka  przeglądu młodych Talentów 2017   


GRAFIK ZAJĘĆ NA 2018/2019  (grafik może ulec zmianie )

PONIEDZIAŁEK 18.15-19.30.00 hala Białołęckiego Ośrodka Sportu ul. Światowida 56 
ŚRODA  19.30-21.00 hala  Białołęckiego Ośrodka Sportu ul. Światowida 56 



ARTE JUNIOR II  - grupa zaawansowana, turniejowa, wiek 12- 15 lat

Trener: KATARZYNA KALATA  

I Miejsce na Warszawskim Przeglądzie Zespołów Tanecznych "Asteriada" 2012
II Miejsce na Warszawskim Przeglądzie Zespołów Tanecznych "Asteriada" 2013
I Miejsce na Warszawskim Przeglądzie Zespołów Tanecznych "Asteriada" 2014
II miejsce na Mazowieckim Przeglądzie Zespołów Tanecznych "Asteriada" 2015
III miejsce na Przeglądzie tanecznym na Woli 2016 
V miejsce na Przeglądzie tanecznym PRUSZKÓW 2017 
Wyróżnienie na Mazowieckim Przeglądzie WILANÓW 2017 
Wyróżnienie specjalne na Przeglądzie Tańca Nowoczesnego WAWER  2017
I  miejsce KONKURS MŁODYCH TALENTÓW 2017 
IV miejsce na Przeglądzie tanecznym PRUSZKÓW 2018
I MIEJSCE  Przeglądu Tanecznego Nowy Dwór Mazowiecki 2018
I miejsce KONKURS MŁODYCH TALENTÓW 2018
 
 

Grafik zajęć na rok szkolny 2018/2019 (grafik może ulec zmianie )
ŚRODA 20.30-22.00 hala Białołęckiego Ośrodka Sportu ul. Światowida 56 

SALSA I  LATIN DANCE  - TARCHOMIN

TRENER: ANNA WÓJTOWICZ

Zajęcia: piątki godz. 20.00 - 21.00 

Miejsce zajęć -  SALA LUSTRZANA UL. PABLA NERUDY 1 

AKROBATYKA -BIAŁOŁĘKA 

TRENER : KATARZYNA STRZELCZAK 

Poziom początkujący i średniozaawansowany, różne grupy wiekowe. 
 
Miejsce zajęć - hala Białołęckiego Ośrodka Sportu, ul. Światowida 56 i sp 344 

POCZĄTKUJĄCY - osoby ,które nigdy niechodziły na zajęcia gimnastyczne, nie robią mostków, szpagatów, stania na rękach, przerzutów bokiem .Wiek 6-10 lat 
ŚREDNIOZAAWANSOWANY - osoby które kontynuują naukę, potrafią wykonać podstawowe ćwiczenia gimnastyczne .Wiek 8-12 lat 
ZAAWANSOWANY - osoby,które robią mostki ze stania ,przejścia do przodu i tył .Wiek 9-13 lat 

GRAFIK ZAJĘĆ NA SEZON  2018/2019 (GRAFIK MOŻE ULEC ZMIANIE )

GRUPA POCZĄTKUJĄCA  5-7 LAT 
ŚRODY  18.00-19.00 Hala Białołęckiego Ośrodka Sportu ul. Światowida 56 
Początek zajęć 10.10.2018r 

GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA  6-10LAT 
PIATKI 18.00-19.00 Hala Białołęckiego Ośrodka Sportu ul. Światowida 56 
Początek zajęć 05.10.2018r 

GRUPA ZAAWANSOWANA  9-13 LAT 
PIĄTKI  
19.00-20.00 Hala Białołęckiego Ośrodka Sportu ul. Światowida 56 
Początek zajęć 05.10.2018 






PLATNOŚCI DLA GRUP Z BIAŁOŁĘKI PROSIMY WYKONYWAĆ  NA KONTO:


STUDIO TAŃCA TOP ART ANNA WÓJTOWICZ 
UL. OLSZTYŃSKA 29/176 
26-600 RADOM 
NR KONTA: 35 1140 2004 0000 3502 5700 8554
free website
built with
kopage