ARTE KIDS 3 - GRUPA POCZĄTKUJĄCA 6-7 lat

TRENER: ANNA WÓJTOWICZ
PONIEDZIAŁEK 
16.45-17.45 SP 344 DZIECI 5-6 LAT HOL 1 PIĘTRO  w sp 344     
17.00-18.00 SP 344 DZIECI 5-6 LAT HOL GŁÓWNY ZAPISY !!!
 

ARTE KIDS 2 - grupa 7 -8 lat

 TRENER : ANNA WÓJTOWICZ

Miejsce zajęć - BIAŁOŁĘCKI OŚRODEK SPORTU UL. ŚWIATOWIDA 56 

Zaplecze Zespołu Arte Kids I 
Grafik zajęć na rok szkolny 2019/2020
PONIEDZIAŁEK 
18.00-19.30 hala BOS ul. Światowida 56  TANIEC 
ŚRODA 
18.00-19.00  hala BOS ul. Światowida 56  AKROBATYKA 




 

ARTE KIDS 1  - grupa 8 - 11 lat


Trener:   KATARZYNA KALATA 
Miejsce zajęć: Hala Białołęckiego Ośrodka Sportu, ul. Światowida 56 I SALA LUSTRZANA  w sp 118 ul. Myśliborska 25 

IV miejsce Mistrzostw Polski SHOW DANCE 2017 
Wyróżnienie na Mazowieckim Przeglądzie Wilanów 2017
WYRÓŻNIENIE  SPECJALNE  WAWERSKIEGO PRZEGLĄDU TANECZNEGO 2018 
II miejsce na Bemowskich Dniach Tanecznych 2019 

Grafik zajęć na rok szkolny 2019/2020( grafik może ulec zmianie )
PONIEDZIAŁEK 
17.30-19.00 sala lustrzana sp 118 ul. Myśliborska 25 
ŚRODA 
18.00-19.30 hala Białołęckiego Ośrodka Sportu ul. Światowida 56 


 ARTE JUNIOR   - grupa zaawansowana, o przyjęciu do zespołu decyduje nauczyciel tańca po lekcji próbnej, wiek 8 - 11 LAT

Trener:  KATARZYNA KALATA 
Miejsce zajęć: Hala Białołęckiego Ośrodka Sportu, ul. Światowida 56
OSIĄGNIECIA : 
2014 
I miejsce Mistrzostw Polski KIELCE 2014 formacje jazz dance do lat 7 
I miejsce Mistrzostw  Świata MIKOŁAJKI 2014 formacje Jazz Dance do lat 7 
I miejsce Mistrzostw Polski SIEDLCE 2014 formacja modern do lat 7 
III miejsce  Mistrzostw Świata MIKOŁAJKI  2014 formacje modern do lat 7 
2016
I Miejsce na Międzynarodowym Turnieju Tańca "Time For Dance" Legionowo 2016 formacje do 7 lat
III miejsce Mazowieckiego Przeglądu Tanecznego Wilanów 2016 do lat 11 
II miejsce Przeglądu Tańca na Woli 2016 
2017
Wyróżnienie Mazowieckiego Przeglądu WILANÓW 2017 DO LAT 11 
I miejsce  Przegladu tańca Nowoczesnego WAWER 2017 do lat 10 
I miejsce Bemowskie Dni Tańca 2017 DO LAT 11
2018
III miejsce TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO NOWY DWÓR MAZOWIECKI 2018 
III miejsce Przegladu tańca Nowoczesnego WAWER 2017 do lat 10 
I miejsce Przeglądu Tańca na Woli 2018 
II miejsce Przegladu Młodych Talentów 2018
2019 
I miejsce duet show dance Mistrzostw Polski WADF Białe Błota 2019 
IV miejsce mini formacji jazz  Mistrzostw Polski Białe Błota 2019 
III miejsce Formacji jazz Mistrzostw Polski Białe Błota 2019 
I miejsce Przeglądu Amatorskich Zespołów tanecznych Na Woli Warszawa 
II miejsce Przeglądu Bemowskie Dni taneczne 2019
IV MIEJSCE  LARGE TEAM  MISTRZOSTWA ŚWIATA WADF PŁOCK 2019  
IV MIEJSCE SMALL TEAM MISTRZOSTWA ŚWIATA WADF PŁOCK 2019 

 W grupie tańczą: 
Wicemistrzynie Świata Modern Dance - Duety 2014,
Mistrzynie Polski Modern Dance - Duety 2014
Wicemistrzyni Polski Balet Solistki 2014
Brązowa Medalistka Mistrzostw Polski Jazz Dance Solistki 2014
Zdobywczyni 7 miejsca Mistrzostw Świata 2014  solo jazz dance do lat 7
Wyróżniona  tancerka  przeglądu młodych Talentów 2017   


GRAFIK ZAJĘĆ NA 2019/2020  (grafik może ulec zmianie )

PONIEDZIAŁEK 19.00-20.30  sala lustrzana sp 118 ul. Myśliborska 25 
ŚRODA  19.30-21.00 hala  Białołęckiego Ośrodka Sportu ul. Światowida 56 



SALSA I  LATIN DANCE ,BRODWAY JAZZ   - TARCHOMIN

TRENER: ANNA WÓJTOWICZ

 PONIEDZIAŁEK 20.00-21.00 SP 118 UL. Myśliborska 25
 ŚRODA  20.00-21.00 SP 344  HOL GŁÓWNY 

Miejsce zajęć -  SALA LUSTRZANA sp 118 ul. Myśliborska 25 
Opłata miesięczna  1 raz w tygodniu 80zł , 2 razy w tygodniu 150zł osób których dzieci tańczą u nas w grupach dla pozostałych 10zł więcej .



AKROBATYKA -BIAŁOŁĘKA 

TRENER : KATARZYNA STRZELCZAK 

Poziom początkujący i średniozaawansowany, różne grupy wiekowe. 
 
Miejsce zajęć - hala Białołęckiego Ośrodka Sportu, ul. Światowida 56 i sp 344 

POCZĄTKUJĄCY - osoby ,które nigdy niechodziły na zajęcia gimnastyczne, nie robią mostków, szpagatów, stania na rękach, przerzutów bokiem 
ŚREDNIOZAAWANSOWANY - osoby które kontynuują naukę, potrafią wykonać podstawowe ćwiczenia gimnastyczne 
ZAAWANSOWANY - osoby,które robią mostki ze stania ,przejścia do przodu i tył .

GRAFIK ZAJĘĆ NA SEZON  2019 2020 (GRAFIK MOŻE ULEC ZMIANIE )

GRUPA POCZĄTKUJĄCA  5-7 LAT 
ŚRODY  18.00-19.00 Hala Białołęckiego Ośrodka Sportu ul. Światowida 56 
Początek zajęć 02.10.2019r 

GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA  6-10LAT 
PIATKI 17.30-18.30 Hala Białołęckiego Ośrodka Sportu ul. Światowida 56 
Początek zajęć 04.10.2019r 

GRUPA ZAAWANSOWANA  9-13 LAT 
PIĄTKI  
18.30-29.30 Hala Białołęckiego Ośrodka Sportu ul. Światowida 56 
Początek zajęć 04.10.2019 






PLATNOŚCI DLA GRUP Z BIAŁOŁĘKI PROSIMY WYKONYWAĆ  NA KONTO:


STUDIO TAŃCA TOP ART ANNA WÓJTOWICZ 
UL. OLSZTYŃSKA 29/176 
26-600 RADOM 
NR KONTA: 35 1140 2004 0000 3502 5700 8554
free website
built with
kopage